Bebek Örgü Şapka Modelleri | Örgü Modelleri
Resim Bulunamadı

Bebek Örgü Şapka Modelleri

16 Ekim 2016
738 kez okundu.
 • Sponsor Bağlantı
  Bebek Örgü Şapka Modelleri

  Bebek Örgü Şapka Modelleri

  Henüz bağışıklığı tam oturmamış olan bebeklerimiz sıcaklardan ve soğuklardan özenle korumaya çalışmalıyız. Özellikle soğuk kış günlerinde üşütme ihtimali yüksek olan bebekleri genellikle örgü kıyafet ve şapka, atkılar ile çok daha sıcak tutabiliriz. Hem erkek bebekler hem de kız bebekler için birbirinden tatlı ve şirin örgü şapka modelleri ile kış aylarının soğuk ve ayaz günlerini hiçbir şekilde üşütmeden bebeğiniz ile birlikte atlatabileceksiniz. Özellikle son yıllarda çok daha kullanışlı olan kulakları da kapatan bebek örgü şapka modelleri ile bebekleriniz rahat bir kış geçirebilecektir.

  Çizgi film karakterli örgü şapkalar

  Birçok kişinin bebeği şapka giymekten hoşlanmaz ve kafasındaki şapkayı devamlı çıkarmaya çalışır. Eğer siz de bebeğinizin bu gibi davranışlarından şikayetçiyseniz onun severek kullanacağı şapka modellerini tercih edebilirsiniz. Örneğin; birçok bebeğin severek izlemiş olduğu şirinler gibi çizgi film karakterli örgü şapka modelleri bebeklerin de hoşuna gidecek ve severek takacağı şapkalar arasındadır. Bebeğinizin en sevdiği karakteri bulunduran örgü şapkalar ile çok daha rahat şapka takmasını sağlayabilirsiniz.

  Ponponlu örgü şapkalar

  Özellikle bebek şapkalarında sıklıkla kullanılan ponpon detayları bebeklerin yine severek kullanacağı bir şapka olmasını sağlamaktadır. Bütün bebeklerde ponponlu örgü şapka modelleri oldukça sevimli ve tatlı bir görünüm yaratmaktadır. Kız bebeklerde pembe, kırmızı, mor gibi renkler tercih edilirken erkek bebeklerde de mavi, yeşil, lacivert gibi bebek renkleri tercih edilmektedir.

   

  Bebek şapka modelleri

  ADS

  Kış aylarında bebeklerimiz için tercih edilen giyimler arasında elbette ki, bebek şapka modelleri önemli bir yere sahiptir. Daha sıcak bir kış geçirebilmek için, farklı modeller arasından seçimler yapılabilir. Bunlar arasında, sıkı örgü detayları ile şekillendirilen modeller bulunurken, kız ve erkek bebeklerin kullanacakları renk çeşitleri farklılık göstermektedir.

  Erkek bebek şapkaları

  Erkek şapkalarında genel olarak mavi, beyaz, kahve ve siyah renkler tercih edilmektedir. Elbette ki kullanılan desenler, pirinç örgü, saç örgüsü, haraşo, Selanik, delikli şiş ya da lale bahçesi gibi örneklere sahip olmaktadır. Yine eski bir model olan baklava desenleri de, erkek bebek örgü şapkamodelleri arasında seçimler yapılacaklardandır.

  Kız bebek şapkaları

  Kızlar için kullanılacak bebek şapkaları ise daha renkli, şirin ve detaylı olabilmektedir. Genel olarak kırmızı- beyaz, pembe, yeşil ve sarı gibi renkler tercih edilmektedir. Elbette ki bu ürünlerin ön kısmında gül, çiçek, lale motifleri yer alırken, papatyalar ve diğer tüm çiçek motiflerinden de destek alınabilir.

  Renkli şapkalar

                  Tek renk kullanılarak sade bir model üretebileceğiniz gibi, 4-5 renk birden kullanarak da ürünler oluşturabilirsiniz. Elbette ki tek renk bir şapka üzerine ikinci bir renk kullanılarak ponpon detayı da verilebilir. Bunun yanı sıra ön kısımda kırmızı bir gül motifi de yer alabilir. Bu ürünlere görsel olarak ulaşabilir, modeller, örnekler ve renkler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Amigurumi
  Amigurumi
  Bere Kaşkol Takımı Yapımı
  Bere Kaşkol Takımı Yapımı
  Düz Örgü Bebek Pantolonu
  Düz Örgü Bebek Pantolonu
  Düğmeli Patik Yapımı
  Düğmeli Patik Yapımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.