Çocuklar İçin Atkı Bere Eldiven Takımı Modelleri | Örgü Modelleri
Resim Bulunamadı

Çocuklar İçin Atkı Bere Eldiven Takımı Modelleri

18 Kasım 2015
1.231 kez okundu.
 • Sponsor Bağlantı
  Çocuklar İçin Atkı Bere Eldiven Takımı Modelleri

  Kış aylarında çocukların üşümemesi adına çocuk atkı bere eldiven takımı modelleri tasarlanmıştır. Birbirinden farklı renk cümbüşleri ve aynı zamanda minik ellere uygun olan tasarımlar ile birlikte son derece şirin bir görünüm sağlamaktadırlar. Takım tercih edilmesi çocukların da kendilerini çok daha fazla beğenmelerinde etkili olmaktadır ve oldukça farklı durmaktadır.

  Ponpon detayları ve çizgi film karakterleri ile hazırlanan ürünler son derece şirin bir set olmaktadırlar. Elbette ki erkek çocuk atkı bere eldiven takımı modelleri arasında incelemeler yaptığımız zaman gri ve mavi gibi renk tonlarının çok daha fazla tercih edildiklerini görebiliriz. Bu tarz renkler erkek çocuklarının zevklerine daha fazla hitap etmektedirler. Genelde figürlerde erkeklere uygun olarak belirlenmişlerdir.

  ADS

  Bunun dışında kız çocuk atkı bere eldiven takımı modelleri arasında bir inceleme yaptığımız zaman pembe ve beyaz gibi renklerin daha fazla tercih edildiğini görebilirsiniz. Püsküller gibi detaylar ile birlikte çok daha şirin bir görünüm için son derece önemli olan şekiller bu tarz ürünler içerisinde yer almaktadırlar. Bu şekilde çocuklar hem üşümezler hem de ürünleri severek kullanırlar.

  papatyalı atkı bere takımı

  papatyalı atkı bere takımı


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Örgü Oyuncak Tavşan Yapılışı
  Örgü Oyuncak Tavşan Yapılışı
  Örgüden Terlik Modelleri
  Örgüden Terlik Modelleri
  Örgüden Bot Yapımı
  Örgüden Bot Yapımı
  Kesme İşi Perde
  Kesme İşi Perde
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.