El Örgüsü Şal Modelleri | Örgü Modelleri
Resim Bulunamadı

El Örgüsü Şal Modelleri

11 Ekim 2016
3.217 kez okundu.
 • Sponsor Bağlantı
  El Örgüsü Şal Modelleri

  El örgüsü ürünler, günümüzde oldukça farklı modellere sahip olmaktadır. Sizlere bu yazımızda, el örgüsü şal modelleri hakkında bilgiler vererek, en şık tasarımlara sahip olabilmenizde yardımcı olalım.

  Bildiğiniz gibi örneklerden bahsetmeye başlasak, yüzlerce farklı örnek hakkında sizlere yardımcı olabiliriz. Fakat bu örneklerin her birini tek tek detaylandırmak bir hayli zor olacaktır. Bu sebepten dolayı, birkaç tanesini anlatalım ve geri kalan tüm örneklere, görsel öğelerimizden daha detaylı olarak ulaşmanızı sağlayarak sizlere yardımcı olalım.

  Üçgen şal modelleri

  Genel olarak şıklık ve kolay kullanım açısında, şal örgü modelleri arasında bu tercih edilmektedir. Elbette ki örgü seçeneği olarak pek çok farklı örnek bulabilmek mümkündür. Çiçekler, desenler, geometrik desenler, uygulanabilecek örnekler arasındadır.

  Örümcek Şal Modelleri

  ADS

  Örümcek her ne kadar bayanlar için korkutucu bir hayvan olsa da örümcek desenli şal modellerini çok sık tercih edebilir

  Bir kar tanesinin desenini herkes bilir. Peki, bir şal modelinde bu desenler ne kadar şık görünebilir öyle değil mi? İşte bir desen seçeneği olarak, kar desenli şal modelleri tercih edebilecekleriniz arasında.

  Püsküllü modeller

  Örgü seçeneği olarak istediğiniz bir modeli tercih edebilirsiniz. Bu modele, uçlara püsküller ekleyerek, daha farklı bir tasarımı ortaya koyabilirsiniz. Elbette ki motifler, fiyonklar, taşlar ve inciler, örgü şal modelleri arasında uygulanabilecek yöntemler arasındadır. Böylelikle daha şık ve gösterişli modeller oluşturabilmeniz mümkündür. Bahsedilen ve daha fazlası hakkında detay sahibi olabilmek için, görsel olarak bilgilere göz atabilirsiniz. Arşiv üzerinden, model ve renk seçimlerinizi yaparak, kararınızı verebilirsiniz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gümüş Çizgili Şal
  Gümüş Çizgili Şal
  Farklı Şal Modeli
  Farklı Şal Modeli
  Nostarji Şapka Eldiven Şal Yapılışı
  Nostarji Şapka Eldiven Şal Yapılışı
  Karanfil Yaprağı Şal Yapımı
  Karanfil Yaprağı Şal Yapımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.