Kız Çocuk Yelek Modelleri | Örgü Modelleri
Resim Bulunamadı

Kız Çocuk Yelek Modelleri

23 Kasım 2015
6.711 kez okundu.
 • Sponsor Bağlantı
  Kız Çocuk Yelek Modelleri

  Şirin ve sevimli tarzları ile birlikte kız çocuk yelek modelleri kış aylarında çocukların mükemmel görünmeleri ve de üşümemeleri adına oldukça doğru bir tercih olacaktır. Genel olarak kız çocukları denildiği zaman akla pembe renk gelmektedir. Yeleklerde de pembenin tonlarına oldukça fazla rastlamaktayız. Ancak bunun dışında mavi gibi diğer tüm renklerde modelleri de görmekteyiz.

  Elbette ki kız çocuk yelek modelleri daha çok fırfırlı ve nerede ise bir elbiseyi andıran model seçeneklerine de sahip duruyor. Çünkü kız çocuklar daha fazla süslü olmayı ve de değişik detayları sevmektedirler. Çiçek desenleri ile süslenen modeller de oldukça fazla dikkat çekiyor ve de kız çocukları için doğru bir tercih oluyorlar.

  ADS

  Püskül detayları da bu sezon oldukça fazla ürün üzerinde tercih edilmiş gibi duruyor. Aynı zamanda farklı düğme seçenekleri ve de bunun dışında farklı detaylarda oldukça fazla tercih ediliyorlar. Renk geçişleri olduğu gibi tek renk olan modeller de mevcut gibi duruyor. Kız çocuk yelekler bu sezon elbette ki daha fazla ayrıntıyı barındırıyorlar. İşlemeli modeller ve de dikkat çeken farklı kesimler bu en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyorlar.

  yeşil kız çocuk yelek

  yeşil kız çocuk yelek


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Erkek Çocuk Yelek Modelleri
  Erkek Çocuk Yelek Modelleri
  Lastik Örgü Bayan Yelek Yapılışı
  Lastik Örgü Bayan Yelek Yapılışı
  Yamalı Yelek Modelleri
  Yamalı Yelek Modelleri
  Puf Kollu Örgü Ceket Modeli Tarifi
  Puf Kollu Örgü Ceket Modeli Tarifi
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.