Erkek Bere Modelleri | Örgü Modelleri
Resim Bulunamadı

Erkek Bere Modelleri

19 Kasım 2015
6.972 kez okundu.
 • Sponsor Bağlantı
  Erkek Bere Modelleri

  Spor bir tarzı benimseyen erkekler için her zaman farklı erkek bere modelleri dikkat çekici olmuştur. Kış aylarında hem soğuktan korunma hem de aynı zamanda bunun dışında tarzını yansıtmak adına tercih ettikleri bu bereler oldukça mükemmel duruyor. Farklı renk seçenekleri ile birlikte önceden sadece spor tarzda olan erkekler tercih ediyorlardı.

  Ancak ilerleyen zamanlarda modanın ilerlemesi ile birlikte klasik bir tarzı benimseyen erkekler de kendileri için bu tarz erkek bere modelleri arasından kararlar vermektedirler. Renk seçenekleri incelendiği zaman her renk ürüne denk gelinebildiği gibi bunun yanı sıra en çok tercih edilen seçenekler gri renklerdir.

  Sıradan düz erkek bere modelleri dışında aynı zamanda püsküllü ya da ponpon seçeneğine sahip olan modeller de bulunur. Erkeklerin kış aylarında da aksesuar olarak bere tercihleri yapması son derece önemlidir ve de erkeğin daha mükemmel bir şekilde görünmesini sağlar. Kasket tarzında olan modeller de bu sezon erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır ve de ilgi çekmektedir. Yeni sezon ürünleri arasında ayrıca rengarenk hazırlanmış olan bereler de beylerin beğenisine sunulmuştur.

  ADS
  kasket tarzı bere erkek

  kasket tarzı bere erkek

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bere Kaşkol Takımı Yapımı
  Bere Kaşkol Takımı Yapımı
  Panço ve Bere Takım Yapılışı
  Panço ve Bere Takım Yapılışı
  Nostarji Şapka Eldiven Şal Yapılışı
  Nostarji Şapka Eldiven Şal Yapılışı
  Çapraz Yakalı Kazak Yapılışı
  Çapraz Yakalı Kazak Yapılışı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.