File Hırka | Örgü Modelleri
Resim Bulunamadı

File Hırka

24 Ekim 2015
991 kez okundu.
 • Sponsor Bağlantı
  File Hırka

  Spor kullanımını gösterdiğimiz bu şık hırkayı da çok farklı kullanabileceğinize inanıyoruz… açık hava davetleri ve özel gecelere, dekolte büstiyerler veya askısız ışıltılı üstlerle katıldığınızda, açık hava ile aranıza girebilecek, ender bir parça olarak gardırobunuza dahil edeceksiniz. Bol eğlenceli günler ve geceler

  Kalite: Bravo, Simli Moher: 3 x 50 gr Bravo, Selin: 1 x 100 gr

  Şiş : 5.5 mm Tığ : 3 mm

  Örgü : Lastik örgü 1/1, Zincir ağ örgü

  Arka: ilk sıra 30 cm zincir çekilir (5’in katları olacak şekilde). 6 zincir çekilerek 5. zincire batırılmak suretiyle ilk sıra yapılır. Sonraki sıralarda, çekilen 6’şar zincir boşluklara batırılarak ağ örgü oluşturulur, şema takip edilerek arka bitirilir. Kol (İki adet): 38 ilmek ile lastik örgüye başlanır. Her 4 cm de bir, iki taraftan l’er ilmek arttırılarak (9 defa) 42 cm sonra, 56 ilmeğe ulaşılır.

  Kol kesimi: önce iki yandan 3’er kesilir, 2 sırada bir 2’şer kesilir (2 defa), her sırada l’er kesilir (7 defa), kalan 10 ilmek bir defada kesilerek bitirilir. Yaka – Beden Patı: 32 ilmek atılarak, 150 cm lastik örgü örülür.

  ADS

  Dikiş: Kollar kapatılır ve kol takımı için omuz ortası bulunur. “A” Kolların arka yarısı, arka parçanın kol evi olan bölümüne “A – B” dikilir. Uzun pat, “C” noktaları birleştirilerek ense ortasına, patın ortası bulunarak, arka orta “D” noktasına tutturulur. Pat, “A – B” arası kol olmak üzere, arka bedenin tüm çevresine birleştirilir.

  File Hırka

  File Hırka

  File Hırka Şema

  File Hırka Şema

  Reklam
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kız Çocuk Hırka Modelleri
  Kız Çocuk Hırka Modelleri
  Erkek Hırka Modelleri
  Erkek Hırka Modelleri
  Bayan Hırka Modelleri
  Bayan Hırka Modelleri
  Erkek Çocuk Hırka Modelleri
  Erkek Çocuk Hırka Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.