Kız Çocuk Patik Modelleri | Örgü Modelleri
Resim Bulunamadı

Kız Çocuk Patik Modelleri

24 Kasım 2015
2.785 kez okundu.
 • Sponsor Bağlantı
  Kız Çocuk Patik Modelleri

  Yeni sezon kız çocuk patik modelleri oldukça şirin ve de farklı görünümleri ile birlikte tüm ilgileri çekmeyi başarıyorlar. Genel olarak babet ya da ayakkabıya benzeyen modeller ile birlikte çocuklar her zaman olduğundan çok daha şirin bir görünüme sahip olacaklar. Renk seçenekleri arasında en çok pembe bulunsa da beyaz olan renkte olan ürünler de oldukça fazla ilgi çekiyorlar.

  Ponpon detayı, çiçek detayı ve bunun dışında inci detayı ile süslenen kız çocuk patik modelleri son derece harika bir görünüme sahipler. Kız çocuklarının harika görünmeleri adına hazırlanan ürünler çok şirin duruyorlar. Kurdele detayı da patiklerde çok fazla tercih edilmiş olan modeller arasında yer alıyor.

  Mükemmel görünümleri ve ekstra detayları ile birlikte kız çocuklarının çok daha şirin görünmelerinde oldukça doğru tercihler yapılmış. Gül desenleri bunun dışında inciler ile süslenen modeller çok daha tüllü elbiseler ile tercih ediliyor. Tabii bunun dışında gündelik kız çocuk patik modelleri de seçenekler arasında yer alıyor. Her birisi farklı renkleri ve farklı detayları ile kız çocuklarının çok hoşuna gidecek tasarımlar olmuş gibi duruyor.

  ADS
  beyaz kırmızı çiçekli kız çocuk patik

  beyaz kırmızı çiçekli kız çocuk patik


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Patik Kullanımı Popülerleşiyor
  Patik Kullanımı Popülerleşiyor
  Bayan Babet Tarzı Patik Modelleri
  Bayan Babet Tarzı Patik Modelleri
  Düğmeli Patik Yapımı
  Düğmeli Patik Yapımı
  Tavşan Patik Yapılışı
  Tavşan Patik Yapılışı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.