Trend Pembe Lif Modelleri | Örgü Modelleri
Resim Bulunamadı

Trend Pembe Lif Modelleri

20 Kasım 2015
3.213 kez okundu.
 • Sponsor Bağlantı
  Trend Pembe Lif Modelleri

  Banyolarda değişik tarzlarda trend pembe lif modelleri tercihleri son zamanlarda oldukça fazla artmıştır. Bayanlar için çeyizlerde olmazsa olmazlar arasında yer almaktadırlar. Bu noktada da incelemeler yapıldığında oldukça geniş bir model cümbüşüne denk gelebilirsiniz. Siz de hem farklı model olsun hem de kullanışlı olsun diyorsanız, mutlaka değişik seçeneklere bakabilirsiniz.

  Beyaz alt yapıya sahip olan farklı pembe detaylar ile süslenmiş olan oldukça değişik modeller genç kızların çeyizlerini ve sizlerin evlerinizi süslemeye devam ediyor. Pembe lif modelleri incelendiği zaman farklı modeller ve de değişik kesimler ile birlikte oldukça dikkat çeken tasarımlara denk gelebilirsiniz. Farklı pembe tonları ile birlikte de son derece dikkat çekici hissedeceksiniz.

  ADS

  Kalp desenleri ve de motifler pembe lif modelleri arasında çok daha fazla tercih ediliyor ve de ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor. Aynı zamanda elbise ya da çiçek şeklinde olan lifler de çok fazla ilgi çeken tasarımlar arasında yer alır. Pembe ve beyazın genel olarak dansına şahit olabileceğiniz lifler ile birlikte hem banyonuzda farklı bir hava olacak hem de dokuları harika olduğu için cildiniz de rahat edecektir.

  yıldızlı smokin pembe li

  yıldızlı smokin pembe li

   


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kalpli Lif Modelleri
  Kalpli Lif Modelleri
  Çiçek Şeklinde Yepyeni Lif Modeli
  Çiçek Şeklinde Yepyeni Lif Modeli
  Yuvarlak Çiçek Motifli Lif Modeli
  Yuvarlak Çiçek Motifli Lif Modeli
  Kalp Şeklinde Lif Modeli
  Kalp Şeklinde Lif Modeli
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.